MAGAZİN HABERLERİ

Nilüfer, Kayahanın ardından ilk kez konuştu
Nilüfer, Kayahan'ın ardından ilk kez konuştu
Ünlü sanatçı, verdiği bir röportajda mahkeme kararıyla 15 yıl şarkılarını söyleyemediği Kayahan'ın kalbindeki yerini ve 43 yıllık sanat hayatını anlattı.
Mutlu Kaya, ünlü türkücüye tepki verdi
Mutlu Kaya, ünlü türkücüye tepki verdi
Silahlı saldırı sonucu başından ağır yaralanan ve hastanede yaşam mücadelesi veren Mutlu Kaya, kendisini ziyarete giden İzzet Yıldızhan'a yoğun bakımda tepki verdi.
Özcan Deniz, Sılanın adını duyunca ağzını kapattı!
Özcan Deniz, Sıla'nın adını duyunca ağzını kapattı!
Özcan Deniz, Sıla ile oynadığı ve ağır eleştirilere hedef olan tek filmlik içecek reklamı hakkındaki soruları "Burası yeri değil" diyerek yanıtsız bıraktı.
Nazın 5 ay süren evliliğini bitiren neden ortaya çıktı
Naz'ın 5 ay süren evliliğini bitiren neden ortaya çıktı
Elmas, boşanmanın ardından yaptığı açıklamada "Farklı hayat görüşleri nedeniyle sürdüremeyeceğimizi anladığımız evliliğimizi, anlaşarak sona erdirdik." dedi.
Ünlü şarkıcı, servis elemanlarını kapıda gecelikle karşılıyormuş
Ünlü şarkıcı, servis elemanlarını kapıda gecelikle karşılıyormuş
Para almak için evine gelen servis elemanlarına kapıyı gecelikle açan Önal'ın bu tavrından komşuları oldukça rahatsız oluyormuş.
Mutlu Kayadan yeni haber var
Mutlu Kaya'dan yeni haber var
Diyarbakır'da sevgilisinin silahlı saldırısı sonucu başından vurularak ağır yaralanan ve yaklaşık 5 gündür uyutulan Mutlu'nun 1 hafta içinde komadan çıkması bekleniyor.
Lohusa Özgü Namal iş başı yaptı
Lohusa Özgü Namal iş başı yaptı
Oğlunu geçen ay dünyaya getiren Namal, lohusalık döneminde çalışma hayatına döndü. Yetenek Sizsiniz'de jüri üyesi olan güzel oyuncu, bebeğini sevgilisine emanet etti.
İbrahim Tatlısesle ilgili flaş gelişme
İbrahim Tatlıses'le ilgili flaş gelişme
Miami'de başarılı bir ameliyat geçiren sanatçının eski eşi Derya Tuna, Tatlıses'in GATA'da fizik tedaviye başlayacağını söyledi.
Sürpriz isim Acun Ilıcalının radarına girdi
Sürpriz isim Acun Ilıcalı'nın radarına girdi
Acun Ilıcalı'nın Survivor'ın önümüzdeki yılı için Kerem Bürsin'e teklif yaptığı, Bürsin'in ise düşünmek için süre istediği öğrenildi.
Deniz Sekinin tahlil sonuçları çıktı!
Deniz Seki'nin tahlil sonuçları çıktı!
Cezaevindeyken yumurtalığındaki kist nedeniyle hastaneye kaldırılan şarkıcı Deniz Seki'nin patoloji sonuçlarının temiz çıktığı öğrenildi.