Spor Haberleri

Galatasaray
Beşiktaş
Amed Sportif
Fenerbahçe
Trabzonspor
Alanyaspor
Kocaelispor
Arca Çorum
Kasımpaşa
Rizespor
Başakşehir
Gaziantep FK
Gençlerbirliği
Erzurumspor
Konyaspor
Samsunspor
Göztepe
Eyüpspor
Puan Durumu
Fikstür
SL
1.Lig
İng
Alm
İsp
İta
Fra
TakımlarOGBMAvP
1 Galatasaray 7511516
2 Beşiktaş 7502815
3 Amed Sportif 7421814
4 Fenerbahçe 74121313
5 Trabzonspor 74121113
6 Alanyaspor 7331212
7 Kocaelispor 7403212
8 Arca Çorum 7313410
9 Kasımpaşa 7241010
10 Rizespor 7313-210
11 Başakşehir 7223-18
12 Gaziantep Fk 7223-38
TakımlarOGBMAvP
1 Kayserispor 97111322
2 Bursaspor 9612819
3 Iğdır Fk 9612619
4 Keçiörengücü 9441916
5 Batman Petrolspor 9513116
6 Mardin 1969 Spor 9432515
7 Antalyaspor 9504215
8 Sarıyer 9432215
9 Bandırmaspor 9342913
10 Karagümrük 9342113
11 Muğlaspor 9261112
12 Sivasspor 9252111
TakımlarOGBMAvP
1 M.City 66001118
2 Arsenal 6501515
3 Brighton 64111313
4 Brentford 6240610
5 Everton 6240310
6 Chelsea 6312210
7 Leeds United 623139
8 Hull City 623129
9 Liverpool 623109
10 Ipswich Town 6303-39
11 Newcastle 522108
12 C.Palace 6213-37
TakımlarOGBMAvP
1 Freiburg 54101013
2 B. Dortmund 5410713
3 Bayern Munih 53201211
4 Leverkusen 5311610
5 Rb Leipzig 5302109
7 Werder Bremen 522108
6 Augsburg 421157
8 Mainz 05 521237
9 Elversberg 521207
10 Fc Köln 5212-27
11 Vfb Stuttgart 5203-16
12 Hamburger Sv 5203-106
TakımlarOGBMAvP
1 Barcelona 88002724
2 Atletico Madrid 86111019
3 Real Betis 8611519
4 Real Madrid 86021118
5 Sevilla 7412113
6 Real Sociedad 8413-313
7 Alaves 8323411
8 Deportivo 8242110
9 Celta Vigo 815228
10 Athletic Bilbao 622218
11 Villarreal 822408
12 Espanyol 822408
TakımlarOGBMAvP
1 Inter 65101016
2 Lazio 6510716
3 Roma 64201114
4 Cagliari 6411313
5 Ac Milan 6330612
6 Juventus 6321411
7 Como 6321311
8 Ssc Napoli 6312410
9 Frosinone 6312210
10 Sassuolo 622208
11 Atalanta 5203-26
12 Lecce 6204-66
TakımlarOGBMAvP
1 As Monaco 6420514
2 Lille 6411513
3 Rennes 6411213
4 Lyon 6321711
5 Paris Fc 6321411
6 Psg 6321311
7 Brest 622238
8 Lorient 622208
9 Nice 6222-28
10 Lens 621317
11 Strasbourg 6213-17
12 Angers 6213-37
Türkiye ve Dünyadan güncel spor haberlerini Haberler.com spor bölümünden takip edebilirsiniz. Futbol, basketbol, tenis, voleybol ve diğer spor branşlarının en önemli gelişmelerini, transfer haberlerini, müsabaka sonuçlarını bu portaldan öğrenebilirsiniz. Futbolda Spor Toto Süper Lig, TFF 1. Lig, Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve diğer Avrupa Ligleri başta olmak üzere tüm dünya ligleri, basketbolda TBL, Eurobasket, Euroleague, NBA ve teniste en prestijli müsabakaların önemli gelişmelerinden ve analizlerden haberdar olun. Ayrıca futbolda milli takım seviyesinde gerçekleştirilen spor organizasyonlarından futbolda Dünya Kupası, Avrupa Şampiyonası, Copa America grup eleme ve turnuva maçları ve sonuçlarını da Haberler.com’da bulabilirsiniz. Basketbolda FİBA Dünya Basketbol Şampiyonası, voleybolda Dünya Kadınlar/Erkekler Voleybol Şampiyonası ile alakalı tüm haberlere ulaşabilirsiniz. Olimpiyat oyunları ile halter, yüzme, atletizm gibi diğer spor branşlarının nabzını Haberler.com farkıyla hızlı ve güncel haberlerle tutabilirsiniz.