Öğretmen eşini öldüren uzman çavuş, polislerle çatışıp yaralı olarak kaçtı
Adana'da bir uzman çavuş, öğretmen eşi ve kayınbiraderini vurarak ağır yaraladı. Olayın ardından polis ile çatışmaya giren şüpheli, yaralı halde kaçtı. Olay yerine gelen polis ekipleri, genç kadının hayatını kaybettiğini ve diğer yaralıların hastaneye kaldırıldığını belirtti. Daha fazla detay >>
Yorumlar (53)
Kimse yanlış anlamasın , kusura da bakamsın ama ben babayım. 1 kızım var. Kızımı Silahlı mermurlara vermeyeceğim. Şu birkaç aydır silahlı memurların Ailesini katlettiğini görüyoruz. Bu bir algı değil, sadece sitemimdir.
Verme abim sanki silahlı memurlardan başka hiç kimse silaha ulaşamıyor .
aynı görüşteyim, silahı eve getiren tehlikeli, çünkü kızlar artık hakkını savunuyor erkekler silaha sarılıyor
bu emanet silahlar çok can almaya başladı buna bir tedbir alınmalı. devlet o silahı eşinizi ve eşinizin ailesini öldürün diye vermiyor.
Mert Kafkas Sahin: Akıl ne yazıkki herkeste olmuyor tıpkı sizde olmadığı gibi sen kızını silahsız birine vereceğim diyeceğine kızına eşinle iyi geçin çenene sahip çık sevgini saygını eksik etme birbirinize güvenin her konuda aynı fikirde olmanız mümkün değil ama anlayışlı ol huzursuzluk çıkarma diyerek nasihatlarda bulunman daha doğru olurdu sanki silah bulmak çok zor yada bir insanın canına kasdetmek yanlızca silahla oluyormuş gibi konuşuyorsun eğer kızında senin gibiyse geçmiş olsun.
Silahlı memurlardan kızınıza teklif var mı?
Asker polis olmazsa yapamicakmi kadınlarda saygı kalmadı erkeği gereksiz çok tahrik ediyorlar dırdır virdir cabası kadın çenesini erkek öfkesini tutacak saygı anlayış karşılıklı olmalı
büyük konusma sonra gider teroristtin birine denk gelir
muzaffer tek yönlü bakma, erkekler çok mu saygılı kızlarına, farzet ki kız senin akraban
Silahlı personel cidden kafayı yemiş gibi benimde karşıma böyle haberler çok sık çıkmaya başladı. Erkeklik silahla olmaz. Erkeklik öfke anında sakin kalabilmek ve geleceği düşünebilmektir. Bu arada erkek çocuğu olan kişiler evlatlarınızı sevgiyle yetiştirin elinde silahla gezen bir sürü çocuk var. (oyuncak silah) Sonra bu çocuklar büyüklülerinde neden böyle oldu?
@Mantar Baba8... Her ne kadar sormak harcım değilse de, ülkenin tamamında NEREDEN bulacaksın silahsız damadı kardeş? Herkesin elinde, cebinde, evinde, cipinde, ininde, beyninde, dilinde, tipinde hatta kininde bile silah var ve kimse buna karşı birşey yapmıyor.
@Harbi Vatandaş... Aynen dediğin gibi... Senin aklına hayran kaldım kaldım vallaaa, 10 numara ama 1 olmadan.
Sorun silahta değil,yorgunluk,gelir düşüklüğü,siyasi baskılar ve kaotik ortamlar emniyet mensuplarımızın psikilojisini allak pullak ediyor.
Ülkedeki cinayetlerin çoğunluğu silahla değil, bıçak ve benzeri kesici aletlerle işleniyor. O nedenle silahlıya kız vermeyeyim derken, Bıçaklıya kızıtoslamaya dikkat! Kız babası olmak bu zamanda gerçekten çok zor
Verme dayı iyi yaparsın hiyerarşik sistemde polis asker fark etmez erkek acayip eziliyor heleki rütbeli değilde alt kademede memursa. E o ezikligini bir yerden çıkarması lazım. Bu genelde en yakın eşi yada çocukları oluyor.
Aman aman, okuyan da silahlı memurlar kapısında kızı için sıra girmiş sanır.
kızın uzmandan teklif alırsa vermessen kaçar :)
Yaa bir bitmediniz
Nickinin hakkını vermişsin dayı helal tam mantar
güvenlik görevlilerin silahları askerlik görevindeki gibi mesai bitiminde görev alanında bırakılsın, eve, yaşam alanına sokulan silah tehlike saçıyor, binlerce örneği var
Çok komiksin güvenlik görevlisi zaten görev yeri dışında silah taşıyamaz askeri personel ve polis gibi memurlar her yerde silahını taşır o silahı taşımanın amacı var tabiki eşini veya masum insanları vs vurmak değil asla tabi ki
harbi vatandaş iyi dinle, sadece kız eşine saygılı olmayacak eşler de iyi ve saygılı olacak bir de hazır silah saldıroyı kolaylaştırır, çünkü insan bi an öfkelenir. silahı yoksa o an öfkesi geçebilir
O silah herzaman lazım görev icabı o insanların düşmanları oluyor. Mesela bazı yerlerde dışarıdaki insanların çoğu kin besliyor. O insana dışarıda silah taşıyamazsın demek olur mu?Silah kendini korumak içindir.
uzman çavuş, sözleşmeli er, çok iyi eğitimden geçirilmeli, kpss tarzı sınavlardan geçmeli , asker çok önemli ve yüce bir görevdir.
Personel bulamazlar bu seferde
Zaten yapılacak meslek değil. KPSS olsa üniversite okur. Üniversite okuyan da asker olmaz!
ozaman sen git o yüce göreve maden
Adam iyi eğitimli bence. Polislerle çatışmadan nasıl kaçabilmiş
Ülkem ne hale geldi hergun cinayet
yanında hazır silah
yinemi
Uzman çavuş, yeterince eğitim almadan rütbe verilenlerdir. Çoğu asker nosyonuna sahip değillerdir.
böyle olmamalı
Neden medeni olamıyoruz , zorla güzellik olmuyor işte biri mezara biri cezaevine, seni istemiyorsa sen hiç isteme bırak herkes kendi yoluna gitsin, daha hayırlı olur
adam gibi cevap budur işte
Ben hangi hakla devletin verdiği silah ile öldürülüyorum? Devlet bana kendimi korumama için silah vermiyor. Devlet resmen katilin tuttuğu eldir. Hem silah vermiyor hem uzaklaştırma aldırdığı kişi tarafından ölüm saçıyor. Bu ne saçmalık ya.
benim fikrim silahlı personelin asker yada polis her yıl piskolojik teste girmeli yetrrlili olanlar kullanmalı
Iste ayni vakalar birinin elinde silah diğerinde yok bireysel silahlanma şart herkes silah alabilmeli ya değilse bu cinayetler çoğalacak
ne yaptın sen, sokaklar çatışma yeri olur. sivil alanda silah hiç olmamalı, (asker ve polis dahil)
napsın kadında silah alıp birbirinemi sıksınlar bireysel silahlanma dahada tehlikeli olur sen ne dediğinin farkında değilsin herhalde, bunun tek çözümü her stresli meslek yapanı psikolojik denetime tabi tutup, ekonomik refah seviyelerinin yükseltilip, 3 ayda bir aile terapistlerine gönderilmeleridir
Özlediğiniz günler yakında ilahî intikamın gerçekleşmesi an meselesi çünkü zalimlerin zulmü zirveye ulaştı. Bir sonraki 13. Cuma gününe 77 gün kaldı. Tanrılar tanrısı yüce el adonay iki sonraki 13. Cumalar boyunca hakları gasp edilenler için ilahî intikamlarını alacak. Depremler, seller, tsunamiler, kasırgalar, heyelanlar ve kontrolünü yitirerek ölümlere sebep olanlar onun gizemli işlerindendir.
Ne anlatıyorsun sen kafan güzel ee
yinemi adana
Artık böyle haberlere zerre kadar üzülmüyorum çünkü nerede şiddete eğilimli serseri ruhlu veya psikopat ruhlu erkek var o hoşlarına gider daha eğlenceli daha maceracı gelir gider onunla evlenirler sonra da ya şiddet görür ya cinayete kurban gider veya farklı bir şey olur zerre kadar üzülmüyorum kendi düşen ağlamaz bir de şu var her ne kadar öldürülmeye cinayeti karşı olsam da bazı kadınlar karşısındaki erkeği çileden çıkartıp cinnet getirecek şeyleri inatla ısrarla yapıyorlar kimse durduk yere birisini öldürmez eğer psikopat değilse. Gerçi doğru söyleyeni de dokuz köyden kovarlar şimdi hemen yorumları yazarlar saldırmaya başlarlar
arkadaşım dört sene oldu boşanamıyor geç gelen adalet ,adalet değil sonuçları korkunç !!
kardeşim sorun asker yada polis olması değil kadınlara bu kadar hak tanıyıp erkeği çaresizce sokağa atmak tamam hiç bir kadın ölmesin yavrular anasız babasız kalmasin yetkililer lütfen şu yasayı gözden geçirin bu olen insanların öksüz yetim kalan çocukların vebalini kim ödeyecek
kimbilir ne yaptı da bunlar yaşandı
Uzmandır ne yapsa yeridir
Harp okulları kapatıldı,böyle astsubay işte sözlesmeli bakyrsnz askerlkle alakası olmayan nizam tertip bilmeyenler alınıyor,devlet senin eline o silahı düşmana ateş et diye veriyor ama işte hal ortada,eğitimz adamların yapacagı isler
Polisler ve askerler psikolojik olarak yeterince incelenmeden alınıyor. Alındıktan sonrada bunların psikolojik takipleri yapılmıyor.
bende vermem açıkcası memurlar daha koaly meilli adam vurmaya o yüzden
doğudaki polis ve askerlere de çeki düzen verilmeli. adam polis olunca her şeyi yapacağını zannediyor. insanlara saygılı olmalı. özellikle trafikte ışıklarına uymalı. adam trafik polisi ilk o kırmızı ışıkta geçiyor.
yazık olmuş.
![Döve döve öldürdüğü arkadaşını kanala attı! Katili, oğluna kullansın diye verdiği cep telefonu yakalattı](https://foto.haberler.com/haber/2024/07/27/dove-dove-oldurdugu-arkadasini-kanala-atti-17558925_9403_o.jpg)
Döve döve öldürdüğü arkadaşını kanala attı! Katili, oğluna kullansın diye verdiği cep telefonu yakalattı
![Herkes pijamaya benzetti! Vakko'nun olimpiyata giden sporcularımız için tasarladığı kıyafete tepkiler çığ gibi](https://foto.haberler.com/haber/2024/07/26/herkes-pijamaya-benzetti-vakko-nun-olimpiyata-17561577_7912_o.jpg)
Herkes pijamaya benzetti! Vakko'nun olimpiyata giden sporcularımız için tasarladığı kıyafete tepkiler çığ gibi
![Şarj edilebilir hibrit otomobillere ÖTV indirimi! Fiyatlar 500 bin lira birden düşecek](https://foto.haberler.com/haber/2024/07/27/sarj-edilebilir-hibrit-otomobillere-otv-indirimi-17561876_7584_o.jpg)
Şarj edilebilir hibrit otomobillere ÖTV indirimi! Fiyatlar 500 bin lira birden düşecek
![Mahalleliden tacizciye dayak! Suratını tanınmaz hale getirdiler](https://foto.haberler.com/haber/2024/07/27/mahalleliden-tacizciye-dayak-suratini-taninmaz-17562051_4810_o.jpg)
Mahalleliden tacizciye dayak! Suratını tanınmaz hale getirdiler
![Netanyahu'yu evinde ağırlayan Trump: Başkan seçilmezsem 3. Dünya Savaşı çıkar](https://foto.haberler.com/haber/2024/07/27/trump-ve-netanyahu-florida-da-bir-araya-geldi-17561296_6039_o.jpg)
Netanyahu'yu evinde ağırlayan Trump: Başkan seçilmezsem 3. Dünya Savaşı çıkar
![Küfeyi sırtına alan Özgür Özel'den Erdoğan'a erken seçim çağrısı: Biz taşırız](https://foto.haberler.com/haber/2024/07/26/ozgur-ozel-chp-iktidarinda-turkiye-buyuk-guclu-17561331_9786_o.jpg)
Küfeyi sırtına alan Özgür Özel'den Erdoğan'a erken seçim çağrısı: Biz taşırız