X Factor İlk Bölüme İlyas Yalçıntaş "İncirler" Şarkısı ile damga vurdu! X Factor

10 Şubat 2014 08:36

X Factor ilk bölümü izle. Kanal D'nin yeni yarışma programı pazartesi günü yayınlandı. X Factor ilk bölümde sahne alan İlyas Yalçıntaş "İncirler" performansı ile yarışmaya damga vurdu. İşte o performans...

X Factor İlk Bölüme İlyas Yalçıntaş 'İncirler' Şarkısı ile damga vurdu! X Factor

İlyas Yalçıntaş X FACTOR ilk bölümde söylediği "İncirler" adlı şarkı ile büyük ses getirdi. X FACTOR Yarışmasının ilk bölümde sahne alan İlyas Yalçıntaş sözünü ve bestesini arkadaşlarının yaptığı 'İncirler' adlı parçayı seslendirdi, söylediği şarkıyla jüriyi ve izleyenleri etkiledi. X FACTOR ilk bölümde İlyas Yalçıntaş'ın söylediği şarkı sosyal medyada da büyük yer buldu. X FACTOR İlyas Yalçıntaş "İncirler" performansı videosu aşağıdadır...

Kanal D'nin, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması "Star Işığı X FACTOR", Pazartesi akşamı saat 20.00'de ilk bölümü ile ekrana gelecek. X FACTOR yarışmasının jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan'ın yaptıkları yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yapıyor.

One Direction grubu ve James Arthur gibi dünyaca ünlü şarkıcıların yıldız olmasını sağlayan yeni jenerasyon şarkı yarışması "X FACTOR-Star Işığı" 10 Şubat Pazartesi 20:00'de Kanal D'de başlıyor. "X FACTOR- Star Işığı"nın jüri koltuğunda ise her şarkısı "hit" olan ünlü şarkıcı Emre Aydın, Türk Pop Müziğinin güçlü sesi Ziynet Sali, "Duman" ve "Athena" gibi grupları Türk müzik sektörüne kazandıran prodüktör Ömer Karacan ve televizyoncu Armağan Çağlayan oturuyor.

16 YAŞINDAN 99 YAŞINA KADAR HERKES KATILABİLECEK

Başta İngiltere ve ABD olmak üzere 30'a yakın ülkede yayınlanan "X FACTOR"e 16 yaşından 99 yaşına kadar, kadın-erkek herkes katılabiliyor. "X FACTOR-Star Işığı"nın büyük ödülü ise tam 2 Milyon TL.

SEÇMELER BİNLERCE KİŞİNİN ÖNÜNDE YAPILACAK

"X FACTOR"ün konusunda uzman 4 kişilik jürisi, Türkiye'nin dört bir yanından gelecek olan yarışmacı adaylarını binlerce kişinin önünde dinleyecek ve star ışığı olan 12 yarışmacıyı seçecek. Yarışmacılar "X FACTOR"e ister tek başlarına isterlerse de gruplarıyla katılarak performanslarını sergileyebilecekler.

YENİ STARLAR ÇIKARACAK!

"X FACTOR"ün jüri üyeleri, yarışmada sadece jüri üyeliği değil aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir X FACTOR jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak. X FACTOR Finallerinde 12 yetenekli yarışmacı şarkılarını stüdyoda söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak.

Kimin programa veda edeceği ise SMS'ler sonucunda belirlenecek. X FACTOR'ün her bölümünde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. X FACTOR yarışmasının finalinde ise Türkiye hatta belki de Dünya "One Direction" ve "James Arthur" gibi yeni bir stara sahip olacak...

 İZLE X FACTOR 1. BÖLÜMÜ FULL İZLE 10 Şubat 2014 Pazartesi 20.00

İLYAS YALÇINTAŞ X FACTOR "İNCİRLER" PERFORMANSI


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.