Sana Bir Sır Vereceğim Başlıyor

Başrollerini Murat Han ve Esra Ronabar’ın paylaştığı dizi “ Sana Bir Sır Vereceğim” heyecanı başlıyor.

Sana Bir Sır Vereceğim Başlıyor

Yaz Ekranının fantastik dizisi 5 Temmuz Cuma akşamı 20:30 da FOX’TA izleyicisiyle buluşacak.

Dizide genç kuşağın sevilen ve yeni isimleri Ekin Koç, Demet Özdemir, Bora Cengiz, Dila Danışman, Metehan Sezer, Burak Can, Su Burcu Yazgı Çoşkun yer alıyor.

DİZİNİN İLK BÖLÜMÜNDE :

Fırtınalı bir gecede kabusla uyanan Sevgi’nin ( Esra Ronabar) gözlerinin önünde kızı kaçırılıyor. Ne olduğunu anlayamayan Anne’nin yardım aldığı polisler de genç kadının umutlarını yitirmesine neden oluyor. Tuhaf bir şekilde tanıştığı Kemal’in, kızıyla ilgili söyledikleri Sevgi’nin hayatını nasıl değiştirecek ?

Mehmet’in(Murat Han), oğlu Gürcan (Metehan Sezer) ile arkadaşları arasındaki farkı görmesi olayları bambaşka bir yöne doğru götürecek.

TÜM BU YAŞANANLAR SEVGİ VE MEHMET’İN ÖZEL YETENEKLERİ OLAN ÇOCUKLARLA YOLLARINI NASIL BİRLEŞTİRECEK ?

Tüm bu merak edilen soruların cevaplarıyla “Sana Bir Sır Vereceğim” 5 Temmuz Cuma günü 1. bölümüyle Fox ekranlarında başlayacak.

Yayın Günü: 05 TEMMUZ
Yayın Saati: 20.45sana bir sır vereceğim, sana bir sir verecegfim ne zaman baslayacak, sana bir sır vereceğ temmuz ayında yenlden mi başlıycak, sana bir sır vereceğim yeniden mi başlıyor, sana bir sir verecegim, sana bir sır verecegim başlıcakmı, sana bir sır verecegim yeniden mi başlıcak, sana bir sir verecegim yenidenmi basliyor, sana bir sırr vereceğim yenid?n başlıyormu, sana bir sır vereceğim ne zaman başladı