O Ses Türkiye Yeni Bölüm Tolga Gül "Ahirim Sensin"

29 Ekim 2013 21:20

O Ses Türkiye yarışması son bölümü rahmetli Neşet Ertaş'ın "Ahirim Sensin" türküsünü seslendiren Tolga Gül izleyenlerden tam not aldı. O Ses Türkiye yarışması yeni bölümünde İzmir'den gelen Tolga Gül sahnedeki performansı ile jüriyi kendine döndürmeyi başardı. Tolga Gül "Ahirim Sensin" İzle

O Ses Türkiye Yeni Bölüm Tolga Gül 'Ahirim Sensin'

O SES TÜRKİYE yeni sezonunda yeni jüri üyeleriyle ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Bu sezon katılan Athena GÖKHAN ile EBRU GÜNDEŞ jüri üyeliğine ve yarışmaya iyice adapte oldular. O SES TÜRKİYE bu akşam Star TV'de. O Ses Türkiye yeni bölümleri yeni yarışmacıları ile büyülemeye devam ediyor. Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O SES TÜRKİYE yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O SES TÜRKİYE'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı ATHENA GÖKHAN ile kendinden emin tavırlar ve oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan EBRU GÜNDEŞ. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile HADİSE ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı MURAT BOZ O Ses Türkiye'yi izletmeye devam ediyorlar.

O SES TÜRKİYE yarışması heyecanla tam hız devam ediyor. Yarışmanın yayınlanan yeni bölümüne İzmir'den katılan TOLGA GÜL, Neşet Ertaş'ın "Ahirim Sensin" türküsü ile başta GÖKHAN sonrasında Murat Boz ve Ebru Gündeş'i kendisi için döndürmeyi başardı. Aslen Erzurumlu olan TOLGA GÜL müzisyenlik yapıyor. TOLGA GÜL askerlik yaptığı zamanlarda yakalandığı bir hastalık sebebi ile düzensiz kilo almış ama TOLGA GÜL'ü türkü söylemekten alıkoyamamış. TOLGA GÜL "Ahirim Sensin" türküsü ile gönülleri fethetti. TOLGA GÜL oğlunun ısrarları üzerine yarışmaya katılmış ve yine oğlu istediği için O Ses Türkiye yarışmasına Gökhan ile devam etme kararı aldı.

TOLGA GÜL'DEN "AHİRİM SENSİN" DİNLEMEK İÇİN TIKLA


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.