O Ses Türkiye Yeni Bölüm Necdet Özdemir "İtirazım Var"

21 Ekim 2013 21:21

O Ses Türkiye jüri üyelerinin renkliliği ile, yarışmaya katılan yarışmacıların çeşitliliği ile kendini izletmeye ve reyting birincisi olmaya devam ediyor. O Ses Türkiye son bölümünde Necdet Özdemir "İtirazım Var" şarkısını seslendirdi ve jürinin beğenisini kazandı.

O Ses Türkiye Yeni Bölüm Necdet Özdemir 'İtirazım Var'

O SES TÜRKİYE yeni sezonunda yeni jüri üyeleriyle ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Bu sezon katılan Athena grubunun solisti GÖKHAN ÖZOĞUZ ile EBRU GÜNDEŞ yavaş yavaş ısınmaya başladılar. O SES TÜRKİYE bu akşam Star TV'de.O Ses Türkiye yeni bölümleri yeni yarışmacıları ile büyülemeye devam ediyor. Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O SES TÜRKİYE yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O SES TÜRKİYE'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı ATHENA grubunun solisti GÖKHAN ÖZOĞUZ ile oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan EBRU GÜNDEŞ. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile HADİSE ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan, yaptığı muzırlıkları ile esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı MURAT BOZ O SES TÜRKİYE'yi izletmeye devam ediyorlar.

O SES TÜRKİYE jüri üyelerinin renkliliği ile, yarışmaya katılan yarışmacıların çeşitliliği ile kendini izletmeye ve reyting birincisi olmaya devam ediyor. O SES TÜRKİYE son bölümünde NECDET ÖZDEMİR "İtirazım Var" şarkısını seslendirdi ve jürinin beğenisini kazandı. NECDET ÖZDEMİR aslen Bitlis Ahlatlı. O SES TÜRKİYE yarışmasına Gebze'den katılan NECDET ÖZDEMİR, Gebze Musiki korosunda solistlik yapıyor. NECDET ÖZDEMİR kendisine dönen jüri üyeleri EBRU GÜNDEŞ ve MURAT BOZ'dan kendisine daha yakın olduğu için EBRU GÜNDEŞ'in takımına katılmaya karar verdi.

NECDET ÖZDEMİR'DEN "İTİRAZIM VAR" PERFORMANSI


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.