O Ses Türkiye Yasemin Demir '' Annem '' Şarkısı Full İzle

21 Ekim 2013 08:59

O Ses Türkiye yarışmasında bu hafta Yasemin Demir sesiyle, söylediği duygu dolu şarkı ile herkesi ağlattı. Yasemin Demir "Annem" şarkısı ile O Ses Türkiye'de duygu dolu anlar yaşattı. Yasemin Demir'in O Ses Türkiye'de seslendirdiği "Annem" şarkısını buradan seyredebilirsiniz.

O Ses Türkiye Yasemin Demir '' Annem '' Şarkısı Full  İzle

O SES TÜRKİYE son bölümünde duygusal sahneler yaşandı. O SES TÜRKİYE yarışması son bölümünde YASEMİN DEMİR ''Annem'' adlı şarkısı ile damga vurdu. YASEMİN DEMİR, O SES TÜRKİYE son bölümde ''<İ>ANNEM'' isimli şarkıyı öyle bir söyledi ki herkesin gözleri doldu.

Sahneye çıkan YASEMİN DEMİR '' <İ>ANNEM '' şarkısını öyle bir söyledi ki O SES TÜRKİYE yarışmasında seyircilerin "<İ>BİR DAHA BİR DAHA" tempo tutturmaları karşısında ACUN ILICALI şarkıyı bir kere daha seslendirmesini istedi. YASEMİN DEMİR için ilk önce ATHENA GÖKHAN döndü. Diğer jüri üyeleri de YASEMİN DEMİR için döndüler. Şarkı bittikten sonra izleyicilerin ''Bir daha bir daha '' sloganları karşısında ACUN ''Bir daha söylesin mi?'' diye sormak zorunda kaldı. Ve YASEMİN DEMİR bu ısrarlar karşısında '' <İ>ANNEM '' şarkısını bir kere daha söyledi. Yasemin Demir bu geceki performansımı beğenmedim demesi üzerine MURAT BOZ "Nasıl yani? Bu beğenmediniz haliniz ise sizin için mükemmel bir olay" dedi.

YASEMİN DEMİR yarışmaya İzmir'den katılıyor. Aslen Urfalı olan YASEMİN DEMİR'in müzik tutkusu küçüklüğünde babasının saz çalıp söylemesi ile başlamış. Tüm jüri üyeleri niye YASEMİN DEMİR'i kendi takımlarında istediklerini söyledikten sonra YASEMİN DEMİR'in seçimine sıra geldi. Herkes EBRU GÜNDEŞ'i seçeceğini düşünürken YASEMİN DEMİR'in GÖKHAN'ı seçiyorum demesi herkeste şaşkınlığa yol açtı. GÖKHAN ise en çok şaşıran kişi oldu,<İ> İNANAMIYORUM diye diye YASEMİN DEMİR'in yanına gitti. ACUN ILICALLI '' Gökhan duygularını öğrenelim'' deyince EBRU GÜNDEŞ '' <İ>İSTERSEN GÖKHAN'IN DEĞİL BİZİM HİSLERİMİZİ ÖĞREN!'' demesi gülüşmelere neden oldu. YASEMİN DEMİR sahneden inip ayrıldıktan sonra GÖKHAN hala '' <İ>İNANAMIYORUM '' diye tekrarlıyordu.

İŞTE O ANLAR


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.