O Ses Türkiye Bire Birler Başladı! O Ses Türkiye Bire Bir Çiğdem Bezci "Padişah" 9 Aralık Pazartesi

O Ses Türkiye yeni bölümünde yarışmacılar Bire Bir performansları jüriyi etkilemeye çalışacaklar. O Ses Türkiye'de yeni bölümde Bire Bir kapışmalar ile nefesleri kesecek. O Ses Türkiye'de yarışmacılar için son şans! O Ses Türkiye son bölüm performansları burada...

O Ses Türkiye Bire Birler Başladı! O Ses Türkiye Bire Bir Çiğdem Bezci 'Padişah' 9 Aralık Pazartesi

İzlenme rekorları kıran yarışma programı O Ses Türkiye'de Bire Bir başladı. O SES TÜRKİYE Bire Birler kimler arasında olacak? Haftalar süren düellolardan sonra O SES TÜRKİYE yarışmasında Bire Birler bu akşam başlıyor. Takımlarını oluşturan Ebru Gündeş, Gökhan Özoğuz, Hadise  ve Murat Boz ekiplerinde yer alan yarışmacıları karşı karşıya getirecekler. O Ses Türkiye'de Bire Birler ekran başındaki izleyicilere heyecanlı anlar yaşatacak.  

O Ses Türkiye'de yeni aşama Bire Bir! O Ses Türkiye'de düellolardan sonraki etap olan Bire Bir için jüri üyeleri kendi takımında bulunan yarışmacılardan iki tanesine ayrı iki parça seslendirir. O Ses Türkiye'nin Bire Bir safhasında ayrı ayrı performanslarından sonra değerlendirme sonrasında bir yarışmacı yarışmaya devam ederken diğeri O Ses Türkiye'ye veda etmiş oluyor. O Ses Türkiye'de yeni etapta Bire Bir çarpışmalarından kimler sıyrılacak kimler veda edecek? OO Ses Türkiye 9 Aralık Pazartesi Bire Bir yarışmalarını aşağıdaki linkten tek tek izleyebilirsiniz.

O Ses Türkiye yarışmasında söylediği şarkılar ve performansı ile beraber hayat hikayesi ile gönüllere girmeyi başaran Çiğdem Bezci, Bire Bir karşılaşmasında söylediği "Padişah" şarkısı ile izleyenleri bir kere daha mest etti. Çiğdem Bezci bu performansı ile O Ses Türkiye'de yoluna devam etmeyi başardı. O Ses Türkiye yarışması 9 Aralık Pazartesi yayınlanan bölümde ekranlara gelen Çiğdem Bezci "Padişah" performansı izlemek için gerekli link hemen aşağıdadır. İYİ SEYİRLER!

O SES TÜRKİYE ÇİĞDEM BEZCİ "PADİŞAH" PERFORMANSI