O Ses Türkiye Bire Birler Başladı! O Ses Türkiye Bire Bir Çiğdem Bezci "Padişah" 9 Aralık Pazartesi

13 Aralık 2013 09:49

O Ses Türkiye yeni bölümünde yarışmacılar Bire Bir performansları jüriyi etkilemeye çalışacaklar. O Ses Türkiye'de yeni bölümde Bire Bir kapışmalar ile nefesleri kesecek. O Ses Türkiye'de yarışmacılar için son şans! O Ses Türkiye son bölüm performansları burada...

O Ses Türkiye Bire Birler Başladı! O Ses Türkiye Bire Bir Çiğdem Bezci 'Padişah' 9 Aralık Pazartesi

İzlenme rekorları kıran yarışma programı O SES TÜRKİYE'de Bire Bir başladı. O SES TÜRKİYE Bire Birler kimler arasında olacak? Haftalar süren düellolardan sonra O SES TÜRKİYE yarışmasında Bire Birler bu akşam başlıyor. Takımlarını oluşturan EBRU GÜNDEŞ, GÖKHAN ÖZOĞUZ, HADİSE  ve MURAT BOZ ekiplerinde yer alan yarışmacıları karşı karşıya getirecekler. O SES TÜRKİYE'de Bire Birler ekran başındaki izleyicilere heyecanlı anlar yaşatacak.  

O SES TÜRKİYE'de yeni aşama Bire Bir! O SES TÜRKİYE'de düellolardan sonraki etap olan Bire Bir için jüri üyeleri kendi takımında bulunan yarışmacılardan iki tanesine ayrı iki parça seslendirir. O SES TÜRKİYE'nin Bire Bir safhasında ayrı ayrı performanslarından sonra değerlendirme sonrasında bir yarışmacı yarışmaya devam ederken diğeri O SES TÜRKİYE'ye veda etmiş oluyor. O SES TÜRKİYE'de yeni etapta Bire Bir çarpışmalarından kimler sıyrılacak kimler veda edecek? OO SES TÜRKİYE 9 Aralık Pazartesi Bire Bir yarışmalarını aşağıdaki linkten tek tek izleyebilirsiniz.

O SES TÜRKİYE yarışmasında söylediği şarkılar ve performansı ile beraber hayat hikayesi ile gönüllere girmeyi başaran Çiğdem Bezci, Bire Bir karşılaşmasında söylediği "Padişah" şarkısı ile izleyenleri bir kere daha mest etti. Çiğdem Bezci bu performansı ile O SES TÜRKİYE'de yoluna devam etmeyi başardı. O SES TÜRKİYE yarışması 9 Aralık Pazartesi yayınlanan bölümde ekranlara gelen Çiğdem Bezci "Padişah" performansı izlemek için gerekli link hemen aşağıdadır. İYİ SEYİRLER!

O SES TÜRKİYE ÇİĞDEM BEZCİ "PADİŞAH" PERFORMANSI


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.