O Ses Türkiye Son Bölümde Tuğçe Gendigelen Salonu Yine Dağıttı! O Ses Türkiye İzle (17 Aralık 2013)

17 Aralık 2013 13:26

O Ses Türkiye'de Bire Bir karşılaşmalar nefesleri kesmeye devam ediyor. O Ses Türkiye'de yayınlanan bölümde müthiş bir performans gösteren Tuğçe Gendigelen salonu coşturmayı başardı. Enerjisi ile sesi ile yaptığı şov ile herkesi etkilemeyi başaran Tuğçe Gendigelen performansını burada!

O Ses Türkiye Son Bölümde Tuğçe Gendigelen Salonu Yine Dağıttı! O Ses Türkiye İzle (17 Aralık 2013)

İzlenme rekorları kıran yarışma programı O SES TÜRKİYE'de Bire Bir başladı. O SES TÜRKİYE Bire Birler kimler arasında olacak? Haftalar süren düellolardan sonra O SES TÜRKİYE yarışmasında Bire Birler bu akşam başlıyor. Takımlarını oluşturan EBRU GÜNDEŞ, GÖKHAN ÖZOĞUZ, HADİSE  ve MURAT BOZ ekiplerinde yer alan yarışmacıları karşı karşıya getirecekler. O SES TÜRKİYE'de Bire Birler ekran başındaki izleyicilere heyecanlı anlar yaşatacak.  

O SES TÜRKİYE'de yeni aşama Bire Bir! O SES TÜRKİYE'de düellolardan sonraki etap olan Bire Bir için jüri üyeleri kendi takımında bulunan yarışmacılardan iki tanesine ayrı iki parça seslendirir. O SES TÜRKİYE'nin Bire Bir safhasında ayrı ayrı performanslarından sonra değerlendirme sonrasında bir yarışmacı yarışmaya devam ederken diğeri O SES TÜRKİYE'ye veda etmiş oluyor. O SES TÜRKİYE'de yeni etapta Bire Bir çarpışmalarından kimler sıyrılacak kimler veda edecek? O SES TÜRKİYE'nin yeni sezonunda yıldızlaşan Hasan Doğru'nun Bire Bir performansında neler yapacak? O SES TÜRKİYE 16 Aralık Pazartesi Bire Bir yarışmalarını aşağıdaki linkten tek tek izleyebilirsiniz.

O SES TÜRKİYE'nin en çok konuşulan yarışmacısının Bire Bir karşılaşmalarında ne yapacağı merak ediliyordu. 17 Aralık Salı günü yayınlanan O SES TÜRKİYE'de sahne alan Tuğçe Gendigelen kendine has şarkı yorumu, özgün dansı ve sesi ile seslendirdiği şarkı ile salonu coşturmayı başardı. Tuğçe Gendigelen O SES TÜRKİYE'de Ebru Gündeş'in takımında yer alıyordu. Fakat Tuğçe Gendigelen performansı ile izleyicileri coştursa bile Ebru Gündeş tarafından elenerek O SES TÜRKİYE yarışmasına veda etmiş oldu. O SES TÜRKİYE son bölümdeki Tuğçe Gendigelen'in son performansını izlemek için gerekli linkler aşağıda yer almaktadır. İYİ SEYİRLER

O SES TÜRKİYE TUĞÇE GENDİGELEN SON PERFORMANSI

O SES TÜRKİYE TÜM BİRE BİR KARŞILAŞMALAR 


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.