Merhamet Son Yeni Bölüm İzle – Merhamet 21. Bölüm Tıkla Full İzle (18 Eylül Çarşamba)

20 Eylül 2013 20:35

Merhamet son bölüm 18 Eylül Çarşamba akşamı Kanal D'de izleyicileri ekran başına topladı. Fırat ile Narin'in ilişkisi bu son bölümde iyice geriliyor. Merhamet son bölümünü haberimizdeki bağlantıdan full olarak izleyebilirsiniz.

Merhamet Son Yeni Bölüm İzle – Merhamet 21. Bölüm Tıkla Full İzle (18 Eylül Çarşamba)

MERHAMET dizisindeki sırlar ve entrikalar son bölümü ile bu akşam kaldığı yerden devam ediyor. MERHAMET dizisinin son bölümünde geçmişteki sırların ortaya çıkması ile Narin ve Fırat'ın ilişkisi giderek geriliyor ve Narin'in aldığı gizemli bir davet durumu daha da kötüleştirecek. Narin, Fırat'ın kendini daha önce neden terk ettiğinini öğrenince allak bullak olacak. Bu arada gelişmeleri  yakından takip eden Irmak'ın Şadiye'nin suçsuzluğunu ispatlayan görüntüleri nasıl kullanacağı merak konusu. Sinan ile planlar yapan Irmak'ın planları kapısına gelen biri tarafından alt üst edilecektir. Sermet'in ise hapisteki Şadiye ile Zafer'i görüştürmek için sıra dışı bir plan hazırlamıştır. Tabii Sermet Şadiye'nin bu duruma düşme nedeninin Ümmü'ye olan aşkı olduğunu düşünmekte ki karısına kötü davranmaktadır. Ailenin geleceğinde karanlık bulutlar vardır. 

MERHAMET son bölümde Narin parası tükenmiş yarı zamanlı bir öğrenci olarak iş bulabilecek mi? Narin'i takip eden Fırat onunla yüzleşecek mi? Bu soruların cevabı Merhamet dizisinin 18 Eylül Çarşamba akşamı yayınlanan son bölümünde... MERHAMET dizisinin 21. son bölümü internetten izlemek isteyenler için de Kanal D'denin dizi izleme bağlantısı haberimizde...

Merhamet İzle (Son Bölüm, 18 Eylül Çarşamba, Saat 20:00)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.