Merhamet Son Bölüm İzle – Merhamet 22. Bölüm Full (Merhamet 25 Eylül Çarşamba, Kanal D'de)

27 Eylül 2013 06:27

Merhamet son bölüm 25 Eylül Çarşamba akşamı Kanal D'de yeni yayın saatinde (22:00) ekrana geldi. Merhmet dizisinin 22. bölümünde Narin adalet ile aşk arasında kalıyor! Merhamet son bölüm fragmanı ve dizi izleme bağlantısı burada...

Merhamet Son Bölüm İzle – Merhamet 22. Bölüm Full (Merhamet 25 Eylül Çarşamba, Kanal D'de)

MERHAMET DİZİSİnin son bölümünde Narin'i zor bir tercih bekliyor. MERHAMET dizisinin 22. bölümünde Atıf, Narin'e bazı belgeler gösteriyor. Narin duydukları karşısında şaşırıyor. Atıf, açılacak davaya Fırat'ın adının karıştırılması kararını Narin'e bırakıyor. Narin ise adalet duygusu ile aşkı arasında sıkışıyor ve beklenmeyen bir karar alıyor. Narin ve Atıf'ın büyük bir gizlilik içerisinde buluşması, Fırat'ın, Narin ile Atıf'ın gizli bir ilişki yaşadığını düşünmesine neden olur. Fırat'ın Narin ile yüzleşmesi ne şekilde olacaktır? Atıf, Narin'e bazı belgeler gösterir. Narin duydukları karşısında şaşkındır. Yıllardır büyük bir aşkla sevdiği adamın gerçekte başka bir yüzü mü vardır? Atıf, açılacak davaya Fırat'ın adının karıştırılması kararını Narin'e bırakacak, Narin ise adalet duygusu ile aşkı arasında sıkışacak ve beklenmeyen bir karar alacaktır. Irmak'ı kaldığı otelde bulan Sermet, sırrını saklamak karşılığında Irmak ile olayların seyrini değiştirecek bir anlaşma yapar. Şadiye ve Zafer, Ali'nin yardımı ile buluşturulur. Hapishanede olan Şadiye, Zafer ile nasıl buluşacaktır ve buluşmada yaşananlar nelere yol açacaktır? Kendi doğrularıyla kalbi arasında sıkışıp kalan Narin, sevdiğinin kaderini değiştirecek bir karar vermeden önce son bir kez Fırat'ın gözlerinin içine bakmak ve aşkını sınamak ister.  Ancak Fırat'ın söyleyecekleri Narin'e bir tokat gibi çarpacaktır.

MERHAMET DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDEKİ geçmiş öykülerde ise Narin üniversiteye başlar. Babür, Narin'i bulmuş ve Ali'yi Narin'i izlemesi için görevlendirmiştir. Ali'nin görevi Narin'in çevresindeki muhtemel sevgilileri uzak tutmaktır. Girdiği işten kovulan Narin, Fırat'ın çekip gittiğini düşünerek acı çekerken, Fırat güzel bir ayrılık mektubu yazarak aniden Amerika'ya gidecektir. Fırat'ı  apar topar ülkeyi terk etmeye mecbur bırakan olay nedir? Bıraktığı  mektup Narin'e ulaşacak mıdır?

Merhamet Son Bölüm İzle İzle (22. Bölüm Full, 25 Eylül Çarşamba)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.