Medcezir Full İzle, Medcezir Son Bölüm Tek Parça Videosu - Medceizr 18. bölüm izle

17 Ocak 2014 10:49

Medcezir izle. Medcezir son bölüm dün akşama damga vurdu. Medcezir yeni bölümde Yaman, Mira'yı umutlandırıyor. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Medcezir son bölüm videosu haberimizdedir.

Medcezir Full İzle, Medcezir Son Bölüm Tek Parça Videosu - Medceizr 18. bölüm izle

Yaman'ın Orkun'un ipliğini pazar çıkarttığı MEDCEZİR son bölümden sonra 17 Ocak Cuma günkü MEDCEZİR yeni bölüm merakla bekleniyordu. MEDCEZİR SON BÖLÜM bölüm Orkun'un büyük bir değişim yaşamasına ve daha tehlikeli bir düşman haline gelmesine sahen oldu. Yenilenen Orkun ne yaptı? MEDCEZİR son bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız tek parça ve full Medcezir son bölüm videosu haberimizin sonundadır. 

MEDCEZİR 18. BÖLÜM ÖZETİ: 
Yaman'la Orkun arasındaki yüzleşme, etkisi uzun süre devam edecek bir deprem başlattı. Orkun, ailesinin ve arkadaşlarının önünde sadece itibarını kaybetmekle kalmadı; babasının öfkesinin hedefinde kaldığında gururu da yerle bir oldı. Yaman ise Medcezir son bölümde temiz bir başlangıç yapmak için Orkun'dan sonra Hasan'la da yüzleşti. Yaman geçmişine ait bütün karanlık sayfaları tek tek yırtıp atmak için adım attı.  

MEDCEZİR son bölümde Faruk'un geçirdiği trafik kazası Yaman'ın Tozludere'deki hayatına da tesir etti. Diğer yandan Mira ile Yaman'ın ayrıldıkları günden sonra ilk kez sakin bir şekilde konuşmalarına da olanak sağladı. Yaman, Mira'yı umutlandıracak önemli bir adım attı.

MEDCEZİR son bölüm Civanoğlu ailesinin evinde başlayan krizin beklenmedik bir sonla noktalanmasına sahne oldu ve Yaman ile Orkun arasındaki gerginlik ezeli bir düşmanlığa dönüştü. Orkun geçirdiği radikal değişimden sonra, Yaman'ın karşısına eskisinden çok daha tehlikeli ve güçlü bir düşman olarak çıktı. İşte Medcezir son bölüm full video...

MEDCEZİR 18. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA VİDEO:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.