Kayıp Dizisi son yeni bölüm İzle – Kayıp Dizisi 4. Yeni Bölümde Sürpriz Gelişmeler Var (Kayıp 4 Ekim Cuma)

05 Ekim 2013 01:26

Kayıp dizisinde Kerem için tehlike çanları çalıyor ve gerilim giderek yükseliyor. Kerem'in hayatı kurtulacak mı? Kayıp dizisinin yeni bölümünde yaşanacak sürpriz gelişmeleri merak ediyorsanız Kayıp dizisi 4. bölüm fragmanı ve Kayıp dizisi izleme bağlantısı haberimizde...

Kayıp Dizisi son yeni bölüm İzle – Kayıp Dizisi 4. Yeni Bölümde Sürpriz Gelişmeler Var (Kayıp 4 Ekim Cuma)

Kanal D'nin yeni dizisi KAYIP 4. BÖLÜM YAYINLANDI. KAYIP DİZİSİ 4. bölümde parmağı kesilen Kerem'in hayatı tehlikededir. Falko'dan gelen görüntüler, Şarman Ailesi'nin kalan son umutlarını da tüketir. Parmağı gerçekten de kesilen Kerem'in kanaması bir türlü durdurulamamaktadır. Bir an önce müdahale edilmez ise Kerem kan kaybından ölecektir. Falko bu durumu önemsemeyince, Hasan duruma el atar. Hapishaneden arkadaşı olan bir hekime Kerem'i götürürler. Ne Kemal, ne de Özlem, Mehmet'e ulaşamazlar. Defne'nin katili, kimliğinin açığa çıkmaması için bir hamle de bulunarak Mehmet'i etkisiz hale getirmiştir. Bu nedenle de son gelişmelerden Mehmet'in hiç haberi yoktur. Polislerin olaya karışması ise Leyla'nın sinirlerini iyice bozar ve Mehmet'i suçlar. Onun bir daha eve gelmemesini ve onlardan uzak durmasını ister.

KAYIP DİZİSİ 4. bölümde Kadir babasının davranışlarından şüphelenir. Bilal, ona yakında zengin olacaklarını ve fazla soru sormamasını ister. Babasının söyledikleri Kadir'in kafasını iyice karıştırır. Kerem tıbbi koşulların hiç uygun olmadığı bir ortamda, üstelik bir süre hapishanede yatmış bir doktor tarafından müdahaleye alınır. Polisler, Kerem'in kaçırılması ile ilgili araştırmalarını sürdürürlerken Falko'dan yeni bir haber gelir. Kemal'i talimatları ile polisi karıştırmadan yönlendiren Falko, ona Kerem için ne kadar ileri gidebileceğini sorar. Kerem, doktorun yanında çalışan asistanından yardım ister. Kadını ikna eden Kerem, onun telefonundan annesini arar. Mehmet ise zaten medyaya yansıyan kaçırılma olayı ile ilgili Şarmanlar'dan basın toplantısı düzenlemelerini ister. Açıklamayı özellikle Murat'ın yapmasını isteyen Mehmet'in, Falko ve adamlarını ters köşeye yatıracak bir planı vardır. Ancak Falko da boş durmaz. Kemal'e, Kerem'in hayatına karşılık çılgın bir teklifte bulunur.

Kayıp dizisi 4. bölümü 4 Ekim Cuma akşamı saat 22:15'te Kanal D'de yayınlandı. KAYIP DİZİSİNİ internetten full izlemek isteyenler içinse aşağıda dizi izleme bağlantısını paylaştık.

Kayıp Dizisi İzle (4. Bölüm, Kanal D, 4 Ekim Cuma Saat 22:15)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.