Karadayı İzle - Karadayı 41. BÖlüm Bu Akşam ATV'de (7 Ekim Pazartesi)

07 Ekim 2013 01:15

Karadayı 41. bölüm bu akşam ATV'de ekrana geliyor ve Karadayı Mahir büyük bir sırrı öneriyor! Mahir'i şoke eden bilgi nedir? İşte Karadayı 41. bölüm fragmanı ve Karadayı canlı izleme linki...

Karadayı İzle - Karadayı 41. BÖlüm Bu Akşam ATV'de (7 Ekim Pazartesi)

KARADAYI dizisinin merakla beklenen yeni bölümü için beklenen gün geldi. KARADAYI yeni bölüm bu akşam saat 20:00'da ATV ekranında seyircilerle buluşuyor. KARADAYI 41. bölümde KARADAYI Mahir babasına, kendine ve sevdiklerine oynanan bu ölümcül oyunu çözmede önemli bir aşama kaydediyor. Büyük bir sırrı keşfeden KARADAYI Mahir 41. bölümde ne yapacak? Bahar'ı öldürme emrini kimin verdiğini öğrenmeye çalışan KARADAYI çok önemli bir buluşmaya tanık oluyor. KARADAYI Mahir dürbününde savcı Turgut Akın var.


KARADAYI dizisini bu akşam saat 20.00'da ATV ekranında izleyebilir veya aşağıda paylaştığımız bağlantıyı kullanarak KARADAYI yeni bölümü dizinin yayın saatinde canlı olarak internetten izleyebilirsiniz.

Karadayı İzle (7 Ekim Pazartesi, Saat 20:00)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.