Karadayı Dizisi 44. Bölüm İzle - Karadayı Son Bölüm Fragman İzle ( Karadayı Dizisi İzle )

04 Kasım 2013 10:48

Karadayı dizisi her pazartesi günü ATV ekranlarında yayınlanıyor. Karadayı dizisi yeni bölümü bu akşam ATV'de. Karadayı dizisi 44. Bölüme dair özet ve fragmanları haberimizde yer alıyor. Aynı zamanda Karadayı dizisi ATV'den canlı izleme linki (Karadayı Full İzle) burada.

Karadayı Dizisi 44. Bölüm İzle - Karadayı Son Bölüm Fragman İzle ( Karadayı Dizisi İzle )

KARADAYI dizisinin 44. bölümü bu akşam ATV'de izleyicilerle buluşuyor. KARADAYI 44. bölümde Feride ile Mahir yeniden yakınlaşıyor ve elleri buluşuyor. Tabii Sinan Koca, Mahir'in Feride'nin yanında olmasından rahatsızdır ve Mahir ile Sinan Koca arasında gerginlik çıkar. Sinan koca, Mahir'i, "benim nişanlım" dediği Feride'nin yanında istemez ve bu nedenle Mahir'i tehdit eder. Tabii KARADAYI Mahir tehditlerden korkacak biri değildir. Bu arada yer altı dünyası da karışmak üzeredir. Dalyan harekete geçer. Bu akşam ATV'de saat KARADAYI 44. bölümde olacakları merak ediyorsanız haberimizde paylaştığımız KARADAYI fragmanlarını izleyebilirsiniz.

KARADAYI DİZİSİNİ internetten izlemek isterseniz dizinin yayın saatinde ATV'den canlı olarak izlemek için aşağıdaki "KARADAYI CANLI İZLE"; dizinin yayınlanmasından sonra dizinin full 44. bölüm videosunu kesintisiz ve reklamasız izlemek için "KARADAYI FULL İZLE" bağlantısını kullanabilirsiniz.

KARADAYI DİZİSİ KADROSU

ÇETİN TEKİNDOR - NAZİF KARA (Hayatın acı sınavlarından büyük dersler çıkararak yaşamayı ilke edinmiş bir baba. Sade kundura ustası değil yaşam ustası. Hayat görgüsünü evlatlarına aktarmaya çalışan erdemli bir insan. Hayatının son sınavını verirken, kader ona onulmaz acılar biçerken gene de dimdik ayakta durmasını bilen güçlü bir kişilik.)

KENAN İMİRZALIOĞLU - MAHİR KARA (KARADAYI) (Sevdikleri için gözünü kırpmadan kendini feda edebilecek biri. Gözü kara, yürekli. Hem hayatı hem de mesleği babasının hayat okulunda öğrenmiş bir evlat. İnandığı doğrularını savunmaktan hiçbir koşulda vazgeçmeyecek kadar cesaretli. Gönül gözüyle hayatı okuyabilen bir insan sarrafı.)

BERGÜZAR KOREL - HAKİME FERİDE (Ağır Ceza Mahkeme Başkanı. Narin kalbini, duygularını kuralların zırhlarıyla çevrelemiş bir idealist hakim. Mantığının esiri. Aşkın kapısında geçmeyecek edemeyecek kadar ürkek, kalem kıracak kadar cesaretli. Tek emeli temsil ettiği kurumun düzgün ve dürüst işlemesi. Adaletin yerine gelmesi.)

Karadayı Canlı İzle (Karadayı 44. bölüm dizi izle ATV canlı yayın saat 20:00)

Karadayı Full İzle (Karadayı 44. Bölüm full dizi izleme videosu)

KARADAYI 44. BÖLÜM FRAGMANI 1:


KARADAYI 44. BÖLÜM FRAGMANI 2:


KARADAYI 44. BÖLÜM FRAGMANI 3:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.