Fatih Harbiye Son Bölüm İzle – Tıkla 4. Bölüm Full İzle (21 Eylül Cumartesi)

26 Eylül 2013 06:46

Fatih Harbiye 4. Bölüm 21 Eylül Cumartesi Fox TV'de yayınlandı. Fatih Harbiye dizisini kaçıranlar veya yeni bölüm öncesi son bölümü bir daha izlemek isteyenler için Fatih Harbiye son bölüm izleme bağlantısı haberin içinde…

Fatih Harbiye Son Bölüm İzle – Tıkla 4. Bölüm Full İzle (21 Eylül Cumartesi)

FATİH HARBİYE dizisinin son bölümü 21 Eylül Cumartesi günü ekrana geldi ve Doğu – Batı çatışması eksenindeki bu aşk üçgeninde pek çok gelişme yaşandı. FATİH HARBİYE DİZİSİnin 4. bölümünde annesinin bileziğini geri alabilmek adına, kapısına gittiği Macit'in teklifi, Neriman'ı zor bir duruma sokar. Beklemediği bu teklif karşısında ne yapacağını bilemeyen kalan Neriman, çaresizdir. Hayatlarına esrarengiz bir şekilde giren Şahika ise sürprizlerle dolu kişiliği ve geçmişi ile başta Gülter olmak üzere herkesi oldukça şaşırtacaktır. Bir türlü araları düzelmeyen Neriman ve Şinasi içinse gerginlikler devam etmektedir. Özlem'in, Şinasi'ye yakınlaşma çabaları, Neriman ve Şinasi için yeni bir sorundur. Ailesine bir şey belli etmek istemeyen Aslı, Kader ve Emre'nin acımasızca davranışları karşısında ne yapacağını bilemez. Arcaoğlu villasında hareketli dakikalar yaşanırken, Macit'in daha önce almış olduğu elmas yüzük, gerçek sahibini bulabilecek mi?

FATİH HARBİYE dizisini kaçırmış olup izlemek isteyenler veya yeni bölüm öncesi son bölüme bir göz atma niyetinde olanlar aşağıdaki full dizi izleme bağlantısından faydalanabilirler.

Fatih Harbiye Son Bölüm İzle (21 Eylül Cumartesi)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.