Fatih Harbiye İzle, Fatih Harbiye Son Bölüm İzle, Fatih Harbiye 15. bölüm Fox TV'de yayınlandı (Fatih Harbiye 14 Aralık Cumartesi)

14 Aralık 2013 14:30

Fatih Harbiye 15. yeni bölüm Fox TV'de ekrana geldi. Fatih Harbiye yeni bölümden detaylar, Fatih Harbiye 15. bölüm fragmanı ve Fatih Harbiye son bölüm izleme linki haberimizde.

Fatih Harbiye İzle, Fatih Harbiye Son Bölüm İzle, Fatih Harbiye 15. bölüm Fox TV'de yayınlandı (Fatih Harbiye 14 Aralık Cumartesi)

FATİH HARBİYE yeni bölüm FOX TV'de yayınlandı. FATİH HARBİYe 15. yeni bölüm 14 Aralık akşamı Fox TV'de ekrana geldi. FATİH HARBİYE yeni bölümde Macit geçmişle yüzleşti. FATİH HARBİYE dizisinin yeni bölümünü internetten izlemek isterseniz haberin sonunda paylaştığımız "FATİH HARBİYE FULL İZLE" linklerinden faydalanabilirsiniz.

FATİH HARBİYE 15. BÖLÜM ÖZETİ: 
FATİH HARBİYE 15. yeni bölümde Macit ’den hesap sormak için Arcaoğlu şirketine gelen Şinasi, karşısında Neriman’ı görünce şaşkına döner. Pelin’in eline, Şahika’nın verdiği kozu kullanmak için iyi bir fırsat geçmiştir. Pelin ve Şinasi ortak bir nokta da buluşurken Macit, Neriman’ı aşkına inandırmak için her yolu denemekle meşguldür. Aslı, normal hayatına geri dönmek için çabalarken Emre buna izin verecek gibi gözükmüyor. FATİH HARBİYE yeni bölümde Neriman’ı saplandığı geçmişinden kurtarmak isteyen Macit, geçmişle hesaplaşmak üzere yola düşer.

FATİH HARBİYE FULL İZLE (15. bölüm full dizi izle) 
Fatih Harbiye 15. Bölüm Fragmanı:


Haberle İlgili Yorumlar


BUSE ERYILMAZ: Süper bir dizi bayılıyorum:-) :-) :-)

BUSE ERYILMA: Çok güzel bir dizi ayıldım

Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.