Çalıkuşu Dizisi Son Bölüm İzle – Çalıkuşu 1. Bölüm Full (24 Eylül Salı)

26 Eylül 2013 06:39

Kanal D'nin Çalıkuşu dizisinin 1. bölümü yayınlandı. Reşat Nuri Güntekin'in ölümsüz eserinden ekranlara taşınan Çalıkuşu dizisinin son bölümünü haberimizdeki bağlantıdan izleyebilirsiniz. İşte Çalıkuşu ilk bölüm…

Çalıkuşu Dizisi Son Bölüm İzle – Çalıkuşu 1. Bölüm Full (24 Eylül Salı)

Kanal D'nin yeni sezondaki yeni dizilerinden ÇALIKUŞU dizisi 24 Eylül Salı akşamı ekranlar merhaba dedi. ÇALIKUŞU dizisinin konusuna göre annesini beş yaşındayken kaybeden Feride, babasının asker olarak vazifeye gitmesi gerektiğinden yatılı okula verilmiştir. Annesini yeni yitirmişken babasından da uzaklaşır. 12 yaşına vardığında Feride'nin teyzesi Besime'nin konağına babasının şehit düştüğü haberi ulaşır. Öksüz ve yetim kalan Feride acısını yaramazlıklar, hırçınlıklar ve türlü oyunlarla dışa vurur... Yatılı okuldan izin günlerini teyzesinin konağında kuzenleri Necmiye ve Kamran ile geçirir. Yıllar ilerle ve Feride artık genç bir kız, Kamran ise yakışıklı bir hekimdir. Ateş ile barut yan yanadır.

24 Eylül salı akşamı yayımlanan ÇALIKUŞU dizisiyle ilgili fikir edinmek için dizinin fragmanlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki "ÇALIKUŞU DİZİSİ İZLE" bağlantısına tıklayarak Çalıkuşu dizisini full olarak internetten izleyebilirsiniz.

ÇALIKUŞU DİZİSİ İZLE (1. Bölüm Full, 26 Eylül Perşembe)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.