Aşk Ekmek Hayaller İzle, Aşk Ekmek Hayaller 7. bölüm Full İzle (2 Şubat Pazar, Show TV)

02 Şubat 2014 00:46

Aşk Ekmek Hayaller dizisinin 7. yeni bölümü dün akşam Show TV'de yayınlandı. Uğur'un kritik seçimlere zorlandığı Aşk Ekmek Hayaller son bölüm full videoya haberimizden ulaşabilirsiniz.

Aşk Ekmek Hayaller İzle, Aşk Ekmek Hayaller 7. bölüm Full İzle (2 Şubat Pazar, Show TV)

AŞK EKMEK HAYALLER dizisinin son bölümünde Uğur'un karşısına yol ayrımları çıktı ve onu kritik seçimler yapmaya zorladı. Peki Uğur hayatına nasıl yön verdi? AŞK EKMEK HAYALLER 7. BÖLÜM 2 Şubat Pazar akşamı Show TV'de yayınlandı. AŞK EKMEK HAYALLER dizisinin TV yayınına alternatif olarak diziyi internetten izlemeyi tercih ediyorsanız haberimizin sonundaki "AŞK EKMEK HAYALLER İZLE" linki ile dizinin son bölüm videosuna erişebilirsiniz.

AŞK EKMEK HAYALLER 7. BÖLÜM ÖZETİ:
Uğur'un yaşadıkları, fırındakilere büyük üzüntü yaşatır ancak AŞK EKMEK HAYALLER yeni bölümde Uğur bir seçim yapmak zorundadır: Ali Sadri, bir kere daha böyle bir şey olursa, fırından kovulacağını söyler. Uğur'un hayatındaki tek seçim de bu olmayacaktır: Burcu'nun Uğur'a ilgisi giderek gün yüzüne çıkmakta, bu ilgi Uğur'un hoşuna gitse de öte yandan aklında Karaca vardır. Karaca, Değirmencioğlu ailesinin yanında işe başlarken büyük umutları vardır; artık hayatı daha da güzel olacaktır ancak Altan'ın onu tanımasıyla beraber Karaca için sıkıntılı günler başlar. Leyla'nın ise derdi Erdinç'in sevgilisi Demet'ledir.

AŞK EKMEK HAYALLER 7. bölümde Geçmişten gelen bir sahiplenme duygusuyla  Erdinç'i kıskanan Leyla'yı büyük bir sürpriz beklemektedir. Ama her şeyin ötesinde geçmişten gelen biri tüm dengeleri altüst edecektir.

AŞK EKMEK HAYALLER İZLE (7. bölüm full dizi izle)

AŞK EKMEK HAYALLER 7. BÖLÜM FRAGMANI:

AŞK EKMEK HAYALLER 7. BÖLÜM 2. FRAGMANI:

<

AŞK EKMEK HAYALLER 7. BÖLÜM ÖZEL KLİP:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.