Aşk Dizisi 4. Bölüm Fragmanı Çıktı - A.Ş.K Dizisinin Yeni Bölüm Fragmanını İzlemek için Tıkla (Aşk Yeni Bölüm 23 Ekim Çarşamba Kanal D'de)

18 Ekim 2013 17:29

Aşk dizisinin yeni bölümü için ilk fragman yayınlandı. 23 Ekim Çarşamba gösterilecek olan Aşk dizisinin 4. Bölümünün fragmanını haberimizden izleyebilir, Aşk son bölümde neler olduğunu hatırlamak için Aşk dizisinin son bölüm özetini okuyabilirsiniz.

Aşk Dizisi 4. Bölüm Fragmanı Çıktı - A.Ş.K Dizisinin Yeni Bölüm Fragmanını İzlemek için Tıkla (Aşk Yeni Bölüm 23 Ekim Çarşamba Kanal D'de)

AŞK DİZİSİNİN 23 Ekim Çarşamba yayınlanacak yeni bölümü için Kanal D'de ilk fragmanı paylaştı. AŞK DİZİSİNİN 4. YENİ BÖLÜM fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. AŞK DİZİSİ 4. bölüm fragmanı ile yeni bölüme dair ipuçları alabilir, yeni bölüme kadar merakınızı bir nebze giderebilirsiniz. İşte AŞK DİZİSİ son bölüm özeti ve A.Ş.K DİZİSİ yeni bölüm fragmanı...


AŞK DİZİSİ SON BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

AŞK DİZİSİNİN son bölümünde Azra, borçlarından kurtulma planından bahsettikten sonra Kerem'den ters bir tepki alır. Kerem, Azra'nın söylediklerine inanmak istemez ve sinirlenir. Sevdiği kadının kendisini, aşklarını bu işe dahil etmesine anlam veremez. Kerem bu durumdan kendi çabası ile kurtulacağına inanır. Oysa Azra kurtuluşun hiç de Kerem'in düşündüğü gibi olmayacağına emindir bu yüzden de planından vazgeçmez.

Bu sırada Aşk dizisinde her şeyden habersiz olan Şebnem, bir yandan ailesine hissettirmeden hastalığı ile ilgili son durumu idare etmeye çalışırken diğer yandan da Azra sayesinde Kerem ile hiç beklemediği şekilde birada olma şansı yakalar. Yarışlar için Ada'ya gelen Kerem, Azra'nın kusursuz planı sayesinde geceyi Azra ve Şebnem ile birlikte Şebnemler'in evinde geçirir. Bu durum Kerem'e Şebnem'i çok daha iyi tanıma şansı verir. Bu sırada Azra'nın kız kardeşi Semra'nın başı derde girer. Bu durumdan Azra ve Semra'yı kurtaran ise Şebnem'in erkek kardeşi Can olur. Kerem çocukluk arkadaşı Komiser Yardımcısı Ferhat sayesinde tefeci Abdurrahman'dan tam kurtulduğunu düşündüğü an ise her şey tersine döner. Kerem artık umutlarını kaybeder.

AŞK DİZİSİ 4. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.