Aramızda Kalsın Son Bölüm İzle – Aramızda Kalsın 6. Bölüm Full (Star Tv Dizi İzle)

01 Kasım 2013 06:45

Aramızda Kalsın son bölüm dün akşam (31.10.2013) Star TV'de ekrana geldi. Aramızda Kaslın son bölümde Hüsne'nin sürprizi ortalığı karıştırdı. İşte kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Aramızda Kalsın 6. bölüm full dizi izleme bağlantısı...

Aramızda Kalsın Son Bölüm İzle – Aramızda Kalsın 6. Bölüm Full (Star Tv Dizi İzle)

Başrollerinde Uğur Yücel ve Binnur Kaya'nın yer aldığı ARAMIZDA KALSIN bu akşam yeni bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı. ARAMIZDA KALSIN 6. BÖLÜMDE Bahattin Antep'e gitmek üzere yola çıkan Yadigar ve çocuklarını gerisin geri eve getirir. Halil'le buluşma yerine Yandan Handan'ın gelmesi, üstelik karnı burnunda olması zaten gerilen iplerin kopmasına sebep olur.

ARAMIZDA KALSIN 6. bölümde Yadigar Bahattin'le birlikte eve dönerken, Civan havaalanında son işlemleri yaptırmaktadır. Ali ve Ceylan'ın ayrıldığını Mahir'den öğrenen Ali ise işe dönme kararı alır. Ceylan'ın ayrılığı ümitlerini tazelemiştir. Ayrılık, kızının nişanı için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğunu söyleyen Bahattin'in dengesini iyice bozar. Bu arada Hüsne ailesi için büyük bir sürpriz hazırlamaktadır. Ancak sürpriz için her türlü tehlikeyi göze alan Hüsne Celepoğlu, ailesinin başına nasıl bir sıkıntı açtığının farkında bile değildir.

ARAMIZDA KALSIN dizisini kaçırdıysanız veya yeniden internetten izlemek isterseniz aşağıdaki "ARAMIZDA KALSIN FULL İZLE" bağlantısını kullanabilirsiniz.

Aramızda Kalsın Full İzle (6. Bölüm Full)

ARAMIZDA KALSIN 6. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.