Ahmet Özokur Kimdir? Aziz Yıldırım'ın Yönetim Kurulu Adayı (Fenerbahçe Haberleri)

03 Kasım 2013 11:09

1980 yılında doğan Ahmet Özokur, Indiana Üniversitesi İşletme Fakültesi ve European Business School'da işletme ve pazarlama dallarında yüksek eğitimini tamamladı. Kariyerine 2004 yılında Hızlı Sistem A.Ş.'de İcra Kurulu Üyesi olarak başladı.

Ahmet Özokur Kimdir? Aziz Yıldırım'ın Yönetim Kurulu Adayı (Fenerbahçe Haberleri)

1980 yılında doğan AHMET ÖZOKUR, Indiana Üniversitesi İşletme Fakültesi ve European Business School'da işletme ve pazarlama dallarında yüksek eğitimini tamamladı. Kariyerine 2004 yılında Hızlı Sistem A.Ş.'de İcra Kurulu Üyesi olarak başladı. 2005 yılında Datateknik Genel Müdürlüğü'ne getirilen AHMET ÖZOKUR aynı yıl satınalma ve birleşmeler ile 6 şirkete ulaşan Datateknik Bilişim Grubu'nun Üst Düzey Yöneticisi (CEO) oldu.

2008 yılında Datateknik Bilişim Grubu'nun Yıldız Holding bünyesinde yeniden yapılandırılması ile birlikte Holding Yönetim Kurulu Başkanı asistanlığı görevini üstlendi. Aynı yıl Yıldız Holding Gayrimenkul Yatırımları Grubu'nda Proje Liderliği ve Beta Marina İşletmeciliği A.Ş. Murahhas Aza görevlerine atandı.

2010 yılında Sağlam Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Genel Müdürlüğü'ne atanan Ahmet Özokur, Sağlam GYO'nun SAF Yatırım Ortaklığı A.Ş. ile birleşmesinin ardından oluşturulan SAF GYO şirketinin Yönetim Kurulu Üyeliği'ni de üstlendi. 2011 yılından itibaren Yıldız Holding Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürüten Ahmet Özokur, son olarak Çikolata Başkan Yardımcılığı'na atandı.

Su sporlarına ilgi duyan Ahmet Özokur, İngilizce biliyor.


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.